loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA
BIAŁA WITRYNA DO JADALNI FRYDERYKA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 55 dni roboczych

KUP TERAZ!
Cena:5334,00 PLN
  • Opis produktu

Fryderyka to niezwykła w swojej urodzie witryna-kredens, dedykowana stylowym wnętrzom o wysokim poziomie elegancji i bardzo dużej dbałości o odpowiedni klimat. Mebel w białym kolorze zaprojektowany i stworzony zgodnie z zasadami wzornictwa skandynawskiego wyróżnia się subtelnością daleką od typowej prostoty i siermiężności mebli skandynawskich. Na tę delikatność wpływa podział wnętrza mebla na cztery jednakowe pionowe strefy, które przy niezbyt dużej szerokości kredensu tworzą wrażenie bardzo wąskich i smukłych. Efekt ten pogłębia jeszcze wykorzystanie dwóch par przeszklonych drzwi z szerokimi ramami i stosunkowo wąskimi szybami. Wysokie szklane okna tylko nieznacznie uchylają rąbka tajemnicy, pozwalając podglądać przedmioty zgromadzone na półkach, jednak nie są one potrzebne, bowiem piękna jest już sama kompozycja witryny, która nie wymaga żadnych dodatkowych dekoracji. Poza witryną kredens wyposażony jest w dwie podwójne szafki odseparowane od witryny jedynie cienkim kilkucentymetrowym blatem. Fryderyka to kwintesencja klasycznej elegancji wyszukanego stylu.

Mebel wykonany z litego drewna bukowego i płyty MDF, dostępny również z wieńcem górnym w kolorze naturalnego drewna, wykonanym z drewna dębowego.


WYMIARY:
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 225 cm

Możliwość wykonania mebla na wymiar.

Materiał : drewno + płyta mdf

Ze względu na brak dostępności zamków retro mebel dostępny w opcji: z 4 gałkami w górnej części oraz 4 gałkami w dolnej części mebla. Kolor oraz rodzaj gałek do wyboru przez zamawiającego. Dostępne kolory:
biały i ecru.

MEBEL DOSTARCZANY JEST W CAŁOŚCI, NIE WYMAGA DODATKOWEGO SKŁADANIA.
KOSZT DOSTARCZENIA MEBLA SAMOCHODEM FIRMOWYM - 150 zł.

W ofercie posiadamy wiele innych brył tego systemu do wyboru na meblarnia.com.pl

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel.734 694 353