loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
 KOMODA Z KOLEKCJI AURELIA
KOMODA Z KOLEKCJI AURELIA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2639,00 PLN
  • Opis produktu


Biała komoda w stylu angielskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 90 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Klasyczna biała komoda w stylu angielskim, która urzeka wytworną linią. Mebel jest znacznej szerokości, 150 cm, jednak dzięki niesymetrycznemu ułożeniu pierwszego rzędu szuflad biała komoda wygląda na optycznie krótszą niż jest w rzeczywistości.


Delikatnie frezowane szuflady, otwierane przy pomocy małej, klasycznej gałki, tworzą aurę spokoju i zachęcają do stworzenia stonowanej aranżacji salonu w stylu angielskim. Uwagę przykuwa dolny, podcinany cokół, który dodaje lekkości bryle. Boczne pilastry dyskretnie zdobią front mebla.

Mebel jest piękny, o szlachetnej linii. Biała komoda angielska odnajduje się w kilku rolach. W salonie, samodzielnie postawiona, tworzy wytworne miejsce ekspozycji obrazów, rzeźb i rodzinnych pamiątek. Równie często jest wstawiana komoda do przedpokoju, gdzie pełni funkcję schowka na rękawiczki czy szale. Jeśli jest planowana sypialnia w stylu angielskim, Aurelia sprawdzi się jako komoda na bieliznę.


Choć komoda jest w klasycznym stylu, jej wykończenie jest nowoczesne. Stabilność szuflad gwarantują prowadnice na pełen wysuw.


Mebel jest modyfikowalny. Można zmienić jego wymiary, uchwyty meblowe, a nawet kolor.Życzenia dotyczące modyfikacji komody należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353


fot. Meblarnia.com.pl