loadingimg

Wczytuję dane...
Meble 2017 roku

Najlepsze meble 2017

Prezentujemy najbardziej popularne meble 2017 roku.


stylowe białe meble


Pośród 510 modeli mebli wybraliśmy najlepiej sprzedające się produkty. W pierwszej części prezentujemy 9 najbardziej popularnych mebli 2017 roku. Zobacz co najczęściej kupują nasi klienci. Może znajdziesz na liście swoje ulubione meble?


Biblioteczki


Biblioteczka w stylu prowansalskim Tycjanna

Biblioteczka Tycjanna
Duża biblioteczka, w kolorze szarym, z ciemnym frezowanym środkiem, imitującym deski, to najbardziej popularny mebel dla wielbicieli książek. Biblioteczka, poza pólkami, ma również szuflady, które skryją białe kruki oraz inne dokumenty, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Dobry wybór. Popieramy.


Biurka

Biurko North

Ponadczasowy wygląd, szlachetne wykonanie, skandynawskie korzenie. Piękny projekt biurka, nie wspominając o jego wykonaniu. Muszlowe uchwyty szuflad, wysuwany blat i lubiane, lamelowe fronty, otwierane przy pomocy małej, dyskretnej gałki. Przy takim biurku aż chce się pracować.


Komody


Biała komoda do sypialni w stylu skandynawskim North 6sz. Vintage

Komoda do sypialni
Kolekcja w stylu skandynawskim North jest najbardziej popularną linią mebli, zatem w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć komody North. Mebel wygrywa na tle innych komód głębokimi szufladami. Komoda jest praktyczna, wiele pomieści, a przy okazji dobrze wygląda. Dodatkowo, jak każdy mebel z naszej oferty, można ją powiększyć i stworzyć naprawdę duży schowek na garderobę lub bieliznę. 


Konsole


Nie dziwi nas jej popularność: udała nam się ta konsola. Mari jest zgrabnym meblem, z poszukiwanym motywem krzyżaków, dwiema półkami, szufladą i pięknie frezowanym blatem. Ma wszystkie elementy, które składają się na ładną i funkcjonalną konsolę. 


Kredensy


Kredens Lars

biały kredens
Dla wielu osób Lars to miłość do pierwszego wejrzenia. Mebel łączy w sobie funkcję witryny i kredensu. W górnej części znajduje się oszklona gablota z przesuwnymi frontami. Część ekspozycyjna jest oddzielona od szafek rzędem szuflad z uchwytami muszlowymi. Dolne szafki, z przesuwnymi frontami oraz regulowanymi półkami, służą do przechowania zastawy. Mebel jest wysoki, duży, pojemny i naprawdę dobrze wygląda.


Krzesła


Ludwik

To było do przewidzenia: Ludwik jest prawdziwym meblarskim kameleonem. Z naszej pracowni wyszedł w tak wielu twarzach/obiciach i kolorach, że już nie wiemy jak powinien wyglądać w oryginalnym projekcie. Czasem zastanawiamy się czy wybrana przez klienta tkanina i kolor nie okaże się porażką, ale Ludwik za każdym razem udowadnia, że w każdym wydaniu wygląda rewelacyjnie.
Czekamy na śmiałka, który wybierze Pantone 448 C, kolor uznany za najbrzydszy i najbardziej zniechęcający. Badanym kojarzył się z brudem, dziegciem a nawet śmiercią. Ludwik i tak będzie w nim godnie wyglądać.


Ławki


Biała ławka ze skrzynią na buty Mari

W przeciwieństwa do krzesła Ludwik, ławka Mari w ocenie klientów nie potrzebuje modyfikacji. Jej budowa, wymiary, funkcjonalność, są idealne. Czasem jest zmieniany kolor miękkiego siedziska, ale najczęściej Mari jest pozostawiana w pierwotnym wyglądzie. To bardzo pomocny i lubiany mebel do przedpokoju. Można w nim zmieścić wiele rzeczy. I nigdy nie skarży się na bałagan w skrzyni.


Łóżka


Szare łóżko do sypialni, z szufladami, Suzi

Szare łóżko sypialniane
Dość zaskakujące wyróżnienie, gdyż trendy wskazują, że najbardziej popularne są łóżka białe. Tymczasem wygrywa szare łóżko. Tłumaczymy to... dyplomacją. W łóżku śpią najczęściej dwie osoby. Jeśli jedno z nich nie zgadza się na białe łóżko, szary model zadowoli obie strony. Dodatkowo mamy do dyspozycji szufladę, która pomieści małżeńskie sekrety.

Meble RTV


W tej kategorii musimy wyróżnić dwa meble. Każdy z nich to długa komoda pod telewizor. Czasy się zmieniają, meble rtv również. Telewizory rosną, a wraz z nimi komody.


Szafka RTV w stylu prowansalskim Klarisa

Długa komoda rtv
Klarisa to duża, ale kompaktowa komoda pod telewizor. Ma dwie szafki, szuflady, otwarte półki, czyli wszystkie elementy, które będą pomocne w zagospodarowaniu kącika telewizyjnego. Model ten jest bardzo lubiany.Komoda RTV w stylu prowansalskim Lor

Długa komoda pod telewizor
To naprawdę długa komoda pod telewizor, o szerokości nawet 235 cm. Nie oznacza to, że komoda jest kupowana z myślą o naprawdę dużych telewizorach. Długi blat komody to dobre miejsce ekspozycji lamp, rzeźb oraz innych artykułów dekoracyjnych, które odciągną uwagę od wyłączonego ekranu telewizora.


Mamy nadzieję, że wybory naszych klientów będą dobrym dorogowskazem dla mebli wartych uwagi. 

Zobacz II część naszego rankingu stylowych mebli>Data dodania: 2017-12-14 10:48:14