loadingimg

Wczytuję dane...
Białe meble w kolorowym towarzystwie

Białe meble

A może by tak przełamać dominację bieli we wnętrzach?


Białe meble wyglądają pięknie w każdych warunkach, ale w towarzystwie bieli są one najbardziej widoczne. To dlatego białe meble są fotografowanie na jasnym tle, w towarzystwie jasnych dodatków lub w naturalnym kolorze. Aranżacja ta, stworzona najczęściej celem właściwej ekspozycji białej komody czy łóżka, jest często wykorzystywana do aranżacji w mieszkaniu czy domu. Czy słusznie?

Stół z szufladami Lawendiusz/ fot. meblarnia.com.plBiały jest pięknym kolorem. Czystym, stylowym, ale rzadko spotykanym w naturze w takim natężeniu, w jakim widzimy go we wnętrzach. Jest to paradoksalne, zważywszy, że styl skandynawski czy prowansalski jest z definicji mocno związany z naturą. Tymczasem wiele domów czy mieszkań rezygnuje z kolorów natury, poprzestając na bieli.


Pułapka bieli polega na powtarzalności, zamknięciu się w ramie, w której o potknięcie tylko pozornie jest trudno. Bo jeśli w naszych mieszkaniach inspirowanych stylem, mającym swoje korzenie w naturze, dominuje biel, to czy przypadkiem nie posunęliśmy się za daleko właśnie od natury, gdzie zamiast bieli mamy feerię barw?Choć jesteśmy producentem białych mebli w stylu skandynawskim, prowansalskim oraz angielskim, kładziemy duży nacisk na indywidualność. Dajemy duże możliwości modyfikacji mebli, w tym stylistycznych. I choć konwencja prezentacji mebli narzuca umieszczenie ich w białym towarzystwie, zamierzamy pójść dalej i pokazać, że białe meble są piękne nie tylko w towarzystwie bieli, ale również wśród kolorów.

Biurko w stylu skandynawskim Luiz/ fot. meblarnia.com.pl


Sekretarzyk w stylu ludwikowskim Finezja


Komoda w stylu prowansalskim Brit/ fot. meblarnia.com.plStylowe sekretarzyki czy kredensy obronią się urodą, nawet postawione na tle kolorowej ściany czy tapety.

Biała witryna Mari/ fot. meblarnia.com.pl


Urokliwe białe łóżko w pokoju dziecięcym nie straci blasku, jeśli obok stanie wzorzysty fotel lub kolorowa komoda.

Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim/ fot. meblarnia.com.pl


Piękny stół w stylu prowansalskim aż prosi się o kwiatową oprawę, aby przypomnieć jakie są korzenie stylu.

Stół prowansalski Pesto/ fot. meblarnia.com.plI choć wiemy, że białe meble zdecydowanie ciągną do bieli, to chcemy pokazać, że znajdzie się dla nich miejsce również w kolorowym towarzystwie czy w mieszkaniu, którego domownicy mają odmienne upodobania kolorystyczne.


Data dodania: 2017-11-03 11:53:48