loadingimg

Wczytuję dane...
Stylowa biżuteria mebli - uchwyty

biała komoda

Pierwotny wygląd mebla to tylko początek przygody.Meble na wymiar dają nieograniczone możliwości modyfikacji. Choć to my przygotowujemy konstrukcję, to szaty dobiera klient.


Oferta Meblarni nie ogranicza się do wytworzenia mebli, które są zamieszczone na stronie sklepu internetowego. To jedynie punkt wyjścia. Klient może poprzestać na wskazaniu modelu mebla, który mu się podoba, lub pójść dalej i współtworzyć projekt. Efektem współpracy jest np. zmiana koloru całego mebla lub jego wybranych elementów, modyfikacja rodzaju blatu stołu czy dobór innych uchwytów. Częsta jedna modyfikacja mebla całkowicie zmienia jego wygląd.


Warto korzystać z tej możliwości. Otrzymujemy szansę, że nasza komoda w stylu skandynawskim będzie dostępna tylko w jednym egzemplarzu. Jakaż to odmiana, w obliczu zalewu mebli z sieciowych sklepów.


Wiemy, że nie jest łatwo podjąć decyzję związaną z modyfikacją mebli. Obawiamy się czy nasza wyobraźnia nie przekłamuje rzeczywistości, szczególnie w przypadku mebli kupowanych przez Internet. Aby ułatwić zakupy, zamieszczamy zdjęcia mieszkań klientów z naszymi meblami, które pokazują, że meble ze zdjęcia wyglądają równie dobrze, a nawet i lepiej, na żywo.


W celu zachęcenia do uruchomienia wyobraźni, będziemy publikować przykłady prostych modyfikacji mebli, dzięki którym mebel zyska indywidualny charakter.


Oto przykład. Pierwotny projekt to komoda w stylu angielskim Mari, dostępna w ofercie naszego sklepu. Oryginalny projekt mebla, często wykorzystywana jako komoda pod telewizor, ma sześć szuflad i uchwyty muszlowe. Na jej przykładzie pokażemy jak angielska komoda może się zmienić, dzięki zmianie uchwytów.


Oryginalny projekt: biała komoda Mari, z uchwytami muszlowymi
Propozycja I: komoda z uchwytami retro typu koluszko
Propozycja II: komoda z klasycznymi, porcelanowymi uchwytami, z motywem kwiatowymPropozycja III: komoda z kołatką meblową
Jak widać – mała zmiana, a jaki efekt! Zachęcamy do tworzenia swoich stylizacji.

Powiązany produkt:

BIAŁA KOMODA W STYLU NEW ENGLAND ''MARI"

BIAŁA KOMODA W STYLU NEW ENGLAND ''MARI 6SZ.

Przejdź do strony produktu>


Data dodania: 2017-10-24 14:01:08