Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 60 dni roboczych
Zadzwoń do nas (+48) 734 694 353
i-Leasing - leasing online

komoda biała duża

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 160 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 90 cm
Kolor: biały
Kolor blatu: naturalny
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Komoda Klara z ośmioma szufladami to większa, rodzinna wersja modelu o czterech szufladach. Mebel został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkowanikach, dla których biała komoda w stylu skandynawskim to coś więcej niż tylko element aranżacji jasnego wnętrza. Komoda Klara jest nie tylko stylowa, ale również pojemna. Model cechuje klasyczna, prosta, symetryczna bryła. Szeroka podstawa czyni jej budowę stabilną, ale frezowane boczne ściany dodają stylizacji lekkości i elegancji. Front komody stanowią trzy rzędy szuflad. W dolnej części znajdują się cztery głębokie szuflady. Powyżej, pod blatem, zostały umieszczone cztery węższe szuflady, z przeznaczeniem na umieszczenie drobiazgów codziennego użytku. Blat komody, oryginalnie w kolorze naturalnego drewna, może być na życzenie pokryty kolorem.


To, co przykuwa uwagę, to muszlowe uchwyty szuflad, które podkreślają symetryczność projektu. Istnieje możliwość zmiany kształu uchwytów. Zgodnie z preferencją użytkownika, biała komoda może mieć uchwyty porcelanowe, fantazyjnie stylizowane czy klasyczne gałki, przez co stylowa komoda zmieni swój charakter.


Mebel jest wykonany z najwyższą starannością, przez co jest ozdobą każdego pomieszczenia w stylu skandynawskim, jak i pokoi, których charakter wymaga stonowanych mebli.


Biała komoda Klara jest polecana do sypialni. Sprawdzi się również w przedpokoju, jako schowek na dodatki do odzieży. W przypadku problemów z wymiarami mebla, szerokość, wysokość i głębokość mebla mogą być dostosowane do możliwości aranżacyjnych pomieszczenia.
Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. meblarnia.com.pl