loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KOMODA KLARA
KOMODA KLARA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2528,00 PLN
  • Opis produktu

komoda do sypialni

Specyfikacja techniczna:


Szerokość: 155 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 90 cm
Kolor: biały
Kolor blatu: naturalny, dębowy
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Komoda Klara z dziewięcioma szufladami to duża, rodzinna wersja białej, stylowej komody. Mebel został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkowanikach, dla których biała komoda to coś więcej niż tylko element aranżacji jasnego wnętrza. Komoda Klara jest nie tylko stylowa, ale również pojemna. Model cechuje klasyczna, prosta, symetryczna bryła. Front komody stanowią trzy kolumny szuflad, po trzy szuflady w każdej kolumnie.  Powyżej, pod blatem, zostały umieszczone trzy wysuwane blaciki, z przeznaczeniem na umieszczenie drobiazgów codziennego użytku. Blat komody, oryginalnie w kolorze naturalnego drewna, może być na życzenie pokryty kolorem.


To, co przykuwa uwagę, to proste uchwyty, w formie białych gałek, które podkreślają symetryczność projektu. Istnieje możliwość zmiany kształu uchwytów czy koloru. Zgodnie z preferencją użytkownika, biała komoda może mieć uchwyty porcelanowe, fantazyjnie czy stylizowane, przez co stylowa komoda zmieni swój charakter.


Mebel jest wykonany z najwyższą starannością, przez co jest ozdobą każdego pomieszczenia. Jest to wzór sprawdzający się nie tylko we wnętrzach w stylu skandynawskim, również w stylizacjach klasycznych, jak i w stylu angielskim.


Biała komoda Klara jest polecana do sypialni. Sprawdzi się również w przedpokoju, jako schowek na dodatki do odzieży. Często jest wstawiana biała komoda do pokoju dziecięcego. Duża liczba szuflad zachęca do utrzymania porządku. Poza tym jest to mebel ciężki, a przez to stabilny. W przypadku problemów z wymiarami mebla, szerokość, wysokość i głębokość mebla mogą być dostosowane do możliwości aranżacyjnych pomieszczenia. Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. meblarnia.com.pl