loadingimg

Wczytuję dane...
Warunki dostawy

Transport zbiorczy samochodem firmowym – 150zł

- transport nie obejmuje wnoszenia mebli
- najczęściej i najchętniej wybierana forma transportu

- bezpieczeństwo przesyłki
- stały koszt dostawy, niezależnie od ilości kupowanych mebli
- darmowy koszt przesyłki od kwoty 6 000 złEtapy dostawy:

- Przynajmniej jeden dzień przed dostawą – kiedy zamówienie jest już gotowe a trasa wstępnie zaplanowana kontaktujemy się z klientem w celu poinformowaniu o tym klienta. W przypadku odmowy odbioru ustalany jest inny termin dostawy.


-Dzień dostawy – tylko kierowca w oparciu o warunki panujące na drodze, jest w stanie określić o której godzinie będzie dostawa. W trosce o czas klientów kierowcy dzwonią godzinę lub dwie przed przyjazdem do klienta. Jeżeli klient potrzebuje więcej czasu, aby np. dojechać z pracy lub zorganizować osoby do wnoszenia musi taki fakt uprzednio zgłosić przynajmniej jeden dzień przed dostawą.

 

Realizacja dostaw:
przesyłki dostarczane są według wcześniej ustalonego harmonogramu, który tworzony jest na podstawie list wysyłkowych i najczęściej obejmuje wielokilometrowe trasy na terenie całej Polski. W związku z tym nie mamy możliwości dostosowywania godziny oraz daty dostawy do indywidualnych oczekiwań poszczególnych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów wykazujemy zrozumienie w przypadku gdy klient nie może w danym terminie odebrać mebli. W przypadku odmowy proponujemy przełożenie dostawy na kolejną trasę w danym kierunku.

 

Wnoszenie mebli:
kierowcy nie wnoszą mebli do mieszkania. Dostawę realizuje jeden kierowca. Ze względu na duże gabaryty i znaczącą wagę oferowanych przez nas produktów wysyłanych w całości – na kliencie ciąży obowiązek zapewnienia odpowiedniej liczby osób potrzebnych do ściągnięcia mebli z samochodu oraz wniesienia do mieszkania. Mamy nadzieję że niska cena rekompensuje naszym klientom konieczność dostosowania się do warunków transportu zbiorowego.

 

W trosce o potrzeby klientów, którzy nie są w stanie dostosować się do warunków transportu zbiorowego oferujemy opcje transportu indywidualnego.
 

Transport indywidualny samochodem firmowym - 1000zł

Transport indywidualny różni się od transportu zbiorowego tym iż godzina oraz dzień dostawy dostosowywane są do indywidualnej potrzeby klienta.