loadingimg

Wczytuję dane...
Zmiana koloru mebla: czarna komoda

Czarna farba

Czarna komoda

Cała oferta w Meblarni jest modyfikowalna kolorem. Tym razem zmalowaliśmy na czarno.


Chociaż biel jest dominująca, naszą pracownię opuszczają meble również w innych kolorach, ecru, szarym, zielonym czy czarnym.


Aby zmienić kolor mebla, należy dopisać w uwagach do zamówienia pożądany kolor. Lakierujemy meble w oparciu m.in. o wzornik RAL, który jest standardem na całym świecie w przemyśle farb, lakierów, tworzyw sztucznych, tekstylnych czy architekturze. Wzornik RAL można spotkać w sklepach oferujących farby i lakiery. Na jego podstawie dobierany jest kolor lakieru. Kłopotliwym jest dobór kolorów produktów i farb kupowanych przez Internet. Choć wzornik RAL publikujemy na naszej stronie, należy być świadomym istnienia ewentualnych różnic w kolorze widzianym na monitorze. Jeśli wybieramy kolor typowy, np. biały, czarny, ecru, wzornik RAL nie jest nam potrzebny. Jeśli kolorowa komoda jest np. w unikalnym odcieniu błękitu lub zieleni, wzornik RAL daje nam pewność, że kolor będzie dokładnie taki, jaki jest widoczny na wzorniku. Dla 100% pewności, należy wybrany kolor dodatkowo sprawdzić na wydrukowanej palecie RAL.


Aby zachęcić do kolorystycznych eksperymentów, przedstawiamy przykład modyfikacji komody Emma.

Szara komoda Emma



W pierwotnym projekcie komoda Emma jest szara lub biała, czyli w typowym kolorze, który jest spotykany we wnętrzach w stylu skandynawskim czy prowansalskim.

Biała komoda


Sama komoda ma prostą budowę, jest stonowana.



Modyfikacja komody Emma, jak i pozostałej oferty, dotyczy wymiarów, uchwytów, wybarwienia blatu oraz frezowań. W przypadku Emmy ograniczono się do wymiary uchwytów oraz zmiany koloru. Zamysłem było powstanie komody w stylu vintage glamour, bez wyraźnie błyszczących elementów.

Czarna komoda



Emma straciła swoją niewinność, a jej prosta budowa jest dobrym tłem dla zdobnych uchwytów.


Zachęcamy do meblarskich eksperymentów.


Data dodania: 2017-12-05 12:22:03