loadingimg

Wczytuję dane...
Wizja i misja firmy

Wizja i misja meblarnia.com


Meblarnia to część rodzinnej firmy, której początki sięgają 1947 roku. Wraz ze zmieniającym się światem zmieniała się również nasza firma, ludzie, narzędzia oraz wyroby. Obecnie w firmie znalazło się już trzecie pokolenie stolarzy. Urodzeni pod koniec XX wieku, wnieśli do firmy świeżość w postaci złamania „świętości”, jaką jest wytwarzanie mebli w naturalnym kolorze drewna. W 2013 roku w rodzinnej firmie pojawił się kolor biały, a wraz z nim, meble inspirowane złotymi czasami Europy, w których ludzie otaczali się pięknymi przedmiotami. W pracowni, umiejscowionej na pograniczu Pogórza Wiśnickiego oraz Beskidu Wyspowego, na szczycie sporego wzgórza, zaczęły powstawać meble w stylu prowansalskim, skandynawskim czy angielskim.


Misją Meblarni jest wykonywanie mebli na wymiar marzeń naszych klientów, zgodnie z obraną stylistyką, dzięki czemu każdy mebel jest wyjątkowy, gdyż najczęściej powstaje w jednym egzemplarzu.


Nasz zespół składa się z doświadczonych stolarzy, którzy nierzadko uczyli się zawodu w naszej pracowni, by później zostać z nami, doskonaląc swoje umiejętności. Możemy zawsze na siebie liczyć. Na dobre i na złe. Ich pracę wspiera projektant oraz pracownicy biurowi, dzięki którym możemy nasze meble dostarczyć w każdy zakątek Polski.


Rozwój firmy gwarantują nasi klienci, którzy codziennie dostarczają nam wyzwań w postaci realizacji unikalnych projektów mebli. Wspieramy ich na każdym etapie: doradzając rodzaj mebla, jego wymiar, kształt czy elementy dekoracyjne.


Chcemy więcej i możemy więcej, dlatego równolegle skupiamy się na popularyzacji aranżacji wnętrz w stylu prowansalskim czy skandynawskim poprzez stworzenie na naszej stronie internetowej merytorycznego i inspirującego centrum wiedzy o pięknych, jasnych wnętrzach. Bo białe meble często są początkiem zmian w naszym życiu.