loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA WYSOKA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM ANTONINA
BIAŁA WYSOKA KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM ANTONINA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:2297,00 PLN
  • Opis produktu

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 90 cm

Głębokość: 40 cm

Wysokość: 115 cm

Kolor: biały

Kolor blatu: biały

Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.

 


Komoda w stylu skandynawskim Antonina to smukły, wysoki mebel. Sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie trudno o wygospodarowane większej ilości miejsca na stylową, białą komodę.


Komoda jest podzielona na dwie strefy. W dolnej części, w formie klasycznej, dwuskrzydłowej szafki zamykanej na kluczyk, znajdują się dwie półki. Natomiast w górnej części zostały umieszczone cztery szuflady. Zewnętrzne, głębsze szuflady, są wysuwane przy pomocy uchwytu kapitańskiego. Można w nich pomieścić dłuższe, a węższe przedmioty, np. butelki z winem. Centralnie ułożone dwie szuflady są niższe, a otwierane są przy pomocy gałki. Zarówno dolna szafka jak i szuflady komody skandynawskiej Antonina mogą być otwierane przy pomocy innych uchwytów - istnieje możliwość ich modyfikacji, dostosowując wygląd do charakteru pomieszczenia. Blat mebla w oryginalnej wersji jest frezowany, co pozwala na uzyskanie imitacji łączenia desek. Można również zrezygnować z tej możliwości, pozostawiając go gładkim.


Boki tej stylowej, białej komody, są frezowane - ich estetyka wykonania oraz dokładność wykończenia pozwala na aranżację mebla poza ciągłą zabudową, jako samodzielnie postawiony mebel, np. stawiając go przy wąskiej ścianie, oddzielającej drzwi do kolejnych pomieszczeń.


Choć komoda w kolorze białym optycznie rozjaśnia pomieszczenie, to w przypadku zmiany koncepcji aranżacji pomieszczenia istnieje możliwość zmiany kolorystyki - od modyfikacji odcieni bieli po całkowitą zmianę koloru.


Mebel sprawdzi się jako komoda pod telewizor, w przedpokoju, jak i w jadalni, jako podręczny schowek na sztućce i zastawę.

 

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel.889 657 908