loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO  W STYLU SCANDI HELEN
BIAŁE ŁÓŻKO  W STYLU SCANDI HELEN
BIAŁE ŁÓŻKO  W STYLU SCANDI HELEN
BIAŁE ŁÓŻKO W STYLU SCANDI HELEN
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

KUP TERAZ!
Cena:1694,00 PLN
  • Opis produktu

łóżko białe

Specyfikacja techniczna:


Długość wewnętrzna pod materac: 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 cm
Szerokość zewnętrzna: materac + 7 cm
Długość zewnętrzna: materac + 12 cm
Wysokość boku: 36 cm
Wysokość wezgłowia: 110 cm
Wysokość szczytu: 74 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.
Łóżko Helen to mebel, który swoim stylem nawiązuje do tradycji wzornictwa skandynawskiego opartego na prostych, niemal geometrycznych kształtach i bardzo ograniczonej ilości ozdób. W modelu zwraca uwagę ciekawy kontrast pomiędzy dużymi rozmiarami, a pozorną lekkością konstrukcji, która sprawia wrażenie, jakby można ją było podnieść bez wysiłku jedną ręką. Ta wizualna lekkość to efekt ciekawej, ażurowej formy zagłówka i tylnej ścianki, które poprzez swoją przejrzystość zdecydowanie zmniejszają efekt masywności. Zarówno zagłówek, jak i przeciwna ścianka to kompozycje dwuelementowe z pełnym dołem i ażurową górą, która jest ciekawą kompozycją pionowych i ukośnych listew.  Geometryczny charakter modelu podkreślają też całkiem proste nogi wykonane z belek o czworokątnym przekroju, stosunkowo wysokie w odniesieniu do skrzyni. To kolejny element wpływający na wizualną lekkość modelu. Łóżko Helen dzieki swojej prostocie i możliwości wyboru kolorystyki jest meblem uniwersalnym, doskonale sprawdzającym się w stylizacjach, skandynawskich, retro, ale również we wnętrzach tradycyjnych i nowoczesnych.

Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353


fot. Meblarnia.com.pl