loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU EMILY
BIAŁA ŁAWKA DO PRZEDPOKOJU EMILY
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:1499,00 PLN
  • Opis produktu

biała ławka do przedpokoju

Specyfikacja techniczna:
OPCJA I - cena 1499,00 zł
WYMIARY:
Szerokość: 130 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 45 cm
OPCJA II - cena 1599,00 zł
WYMIARY:
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 45 cm
OPCJA III - cena 1699,00 zł
WYMIARY:
Szerokość: 170 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 45 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Prosta biała ławka w stylu skandynawskim. Mebel jest polecany do przedpokoju. Nasza ławka wyróżnia się na tle innych mebli odmienną formą pojemnika. W zamian za ławkę z pojemnikiem w formie jednego, dużego schowka, mamy do dyspozycji trzy pojemne szuflady: dwie mniejsze i jedna większa. Poprzez podział schowka na trzy strefy można zapanować nad rozłożeniem przedmiotów.

Wzór nawiązuje do tradycyjnych mebli zbijanych z desek. W nowoczesnym wydaniu fronty pojemników są frezowane, tworząc imitację desek.
Na siedzisku znajduje się poduszka. W oryginalnym projekcie jest granatowa. Mebel jest bez oparcia, zatem bliżej mu do klasycznego siedziska do przedpokoju w formie skrzyni, niż do typowej ławki.

Mebel dostępny w 3 wymiarach do wyboru. Dostępne kolory: biały, szary i ecru. W zestawie znajduje się poduszka na siedzisko. Skrzynia-ławka do przedpokoju jest dodatkowo modyfikowalna. Poza proponowanymi wymiarami, można dokonać korekty gabarytów, jak i koloru siedziska. Istnieje również możliwość wykonania ławki w innym kolorze. Zmiana parametrów pozwala stworzyć mebel dedykowany konkretnemu pomieszczeniu, np. powstanie wąska ławka do przedpokoju lub czarna skrzynia z siedziskiem.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl