loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS GILBERT
KREDENS GILBERT
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4620,00 PLN
  • Opis produktu

biały kredens witryna

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 184 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Ciekawy biały kredens witryna, z dużą częścią ekspozycyjną, polecana dla kolekcjonerów. Z uwagi na przeważającą powierzchnię przeznaczoną na witrynę, kredens jest polecany do salonu, gdzie są eksponowane zbiory i rodzinne pamiątki. Dodatkowo mebel wyróżnia się zastosowaniem dwóch kolorów, przez co kredens witryna sam w sobie pełni funkcję dekoracyjną.


W górnej części znajduje się duża, szeroka witryna ze szprosami, pokryta szarym lakierem. Aby ułatwić korzystanie z witryny, jej fronty są przesuwne, otwierane przy pomocy wpuszczanego uchwytu.


W dolnej części, oddzielonej małym blatem, znajduje się mniejsza strefa przechowywania. Składają się na nią dwie szafki z regulowanymi półkami (otwierane klasycznie), dwie głębokie szuflady oraz wysuwany blacik, który tworzy mały blat roboczy. Jest on pomocny np. podczas wyjmowania przedmiotów z witryny.


Sam biały kredens witryna jest idealnym tłem dla eksponowanej kolekcji. W celu podniesienia walorów dekoracyjnych mebla oferujemy modyfikację parametrów mebla. Zmianom podlegają wymiary bryły, rozłożenie elementów, rodzaj uchwytów meblowych, forma frezowania na drzwiczkach, jak i sam kolor kredensu. Dodatkowo można wprowadzić elementy drewniane, np. blat, półki czy tylna część witryny.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl