loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS DO JADALNI W STYLU PROWANSALSKIM
KREDENS DO JADALNI W STYLU PROWANSALSKIM
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:4596,00 PLN
  • Opis produktu

kredens do jadalni w stylu prowansalskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 210 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Kredens do jadalni w stylu prowansalskim to mebel zamawiany do mieszkania lub domu, którego mieszkańcy nie chcą na stałe wiązać się z jednym stylem wnętrzarskim. Dlatego oferowany kredens prowansalski nie ma wyraźnych elementów kojarzonych z francuskimi meblami, takimi jak finezyjnie podcinany dół czy dekoracyjne uchwyty. W zamian za to biały kredens poprzestaje na frezowanym tyle witryny, tworzące imitację desek.


Mebel jest podzielony na dwie strefy: to popularne połączenie kredens-witryna. W górnej części znajduje się spora witryna z półkami. W centralnej części, zaraz pod małym blatem, umieszczono dwie szuflady, a poniżej – pojemne szafki z regulowanymi półkami.


Mimo iż biały kredens jest stylizowany na klasyczny mebel do jadalni, jego wykonanie uwzględniło takie nowoczesne rozwiązania jak pokrycie powierzchni ekologicznym lakierem oraz zamontowanie do szuflady prowadnic na pełen wysuw, a do szafek – zawiasy z cichym domykiem. Udogodnienia te są stworzone do często używanych szafek i szuflad. Aby ułatwić korzystanie z mebla i jego aranżację, zastosowano przesuwne fronty witryny oraz szafek.


Biały kredens do jadalni w stylu prowansalskim jest polecany do wnętrz z duszą. Dodatkowo wychodzimy naprzeciw klientom i proponujemy samodzielne dobranie uchwytów do szuflad, szafek, witryny, rodzaju wykończenia szafek (frezowanie), dolnej i górnej listwy. Część klientów decyduje się na zmianę koloru, wybierając szary kredens do jadalni.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353fot. Meblarnia.com.pl