loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni strona główna sklepu następny
KREDENS DODO 3D
KREDENS DODO 3D
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4838,00 PLN
  • Opis produktu

kredens nowoczesny do salonu

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 200 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 220 cm
Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Kredens Dodo to kredens nowoczesny do salonu, który zadowoli kolekcjonerów. Mebel jest połączeniem kredensu oraz serwantki, która, w przeciwieństwie do witryny, w zamian jednej przeszklonej ściany, ma aż trzy. Rozwiązanie to pozwala na pełną prezentację zbiorów, które można oglądać z trzech stron. Aby zbiory były atrakcyjnie wyeksponowane, dodatkowo tło jest podłużnie frezowane, tworząc imitację desek.


W dolnej części zaplanowano miejsce na przechowywanie zastawy oraz produktów bez dostępu światła. Trzy szuflady na nowoczesnych prowadnicach na pełen wysuw, z cichym domykiem, ułatwiają płynne użytkowanie mebla, bez ryzyka zacinania i ocierania frontu. Szuflady mają delikatne frezowania na obrzeżach, a najmocniejszym akcentem są ciemne uchwyty muszlowe.


Dodo to kredens z przesuwanymi drzwiami, co można dostrzec zarówno w górnej serwantce, jak i dolnej szafce. Trzy pojemne szafki mają tworzą gładki, uporządkowany dół, który nie odciąga uwagi od zawartości serwantki. Wewnątrz szafek znajdują się regulowane półki.


Dzięki oszczędnej stylistyce biały kredens odnajdzie się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale również stylizowanych. Salon w stylu skandynawskim? Nasz kredens będzie pasował. A jeśli zmienimy uchwyty meblowe na dekoracyjne oraz włączymy elementy z niebarwionego drewna, biały kredens zyska akcenty prowansalskie. Dodatkowo proponujemy korektę wymiarów, ale kredens idealnie pasował do wnętrza.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl