loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS WITRYNA FLAVIO
KREDENS WITRYNA FLAVIO
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:4838,00 PLN
  • Opis produktu

kredens z półkami

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 50 cm

Wysokość: 220 cm

Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Kredens witryna Flavio to kwintesencja stylu prowansalskiego, podkreślona silnym związkiem z naturą, jaki stanowi dodatek elementów z niebarwionego drewna. To typowy mariaż w meblach z rejonu południowej Francji i zarazem piękny kontrast pomiędzy ciepłym odcieniem drewna, a zimną, neutralną bielą. Kredens, dzięki swojej specyficznej konstrukcji, może pełnić zarówno funkcję typowego mebla kuchennego, jak i eleganckiej, choć prostej witryny ekspozycyjnej, w której pięknie zaprezentują się odświętne talerze lub szklane naczynia stołowe. Kompozycja kredensu oparta jest na dwóch elementach, z których górny to przeszklona witryna z przesuwanymi drzwiami, a dolny to duża szafka wyposażona w parę również przesuwnych drzwi. Oba elementy spaja ze sobą strefa szuflad umieszczonych nad ciemniejszym dębowym blatem. Ten blat poprzez swój kontrast z bielą tworzy wrażenie nierównego podziału, pomimo że witryna oraz szafka z szufladami zajmują mniej więcej po połowie wysokości. Kredens witryna, dzięki  prowadnicom, jest bardzo funkcjonalny i doskonale sprawdzi się w wystroju mniejszych pomieszczeń, w których kłopotliwe jest szerokie otwieranie drzwiczek.


Aby mebel idealnie pasował do wnętrza, proponujemy korektę wymiarów jak i elementów stylistycznych: uchwytów, rodzaju frezowania, wybarwienie blatu, a nawet zmianę koloru mebla.

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl