loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS FERRO
KREDENS FERRO
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:4399,00 PLN
  • Opis produktu

kredens biały kuchenny

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 170 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 220 cm

Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Pojemny biały kredens z drzwiczkami przesuwnymi wyróżnia się na tle innych mebli dużą witryną. Jeśli kredens witryna ma służyć nie tylko do przechowywania, ale również eksponowania, Ferro jest właściwym wyborem. Nasz biały kredens jest szeroki (aż 170 cm szerokości), co pozwala na stworzenie dużej strefy ekspozycyjnej, umieszczonej w jego górnej części. Kredens z witryną wygląda imponująco, szczególnie że nie zastosowano w witrynie szprosów – zawartość jest dobrze widoczna. W celu podniesienia wartości dekoracyjnej witryny, jej plecy są podłużnie frezowane, co stwarza imitację desek. Rozwiązanie to dodatkowo urozmaica tło dla eksponowanych zbiorów. Aby otwieranie dużych drzwiczek witryny było wygodne, zastosowano system przesuwnych frontów.


Pod witryną znajduje się rząd małych szuflad, otwierane przy pomocy uchwytu muszlowego. Zamontowane prowadnice na pełen wysuw pozwalają na płynne wysuwanie szuflad.


W dolnej części kredensu są pojemne szafki, również z przesuwnymi frontami, z zamontowanymi zawiasami na cichy domyk. Wewnątrz nich znajdują się półki z regulowaną wysokością.

 

Najczęściej jest wstawiany biały kredens do jadalni, gdzie pełni funkcję ekspozycyjną. W szafkach jest umieszczana zastawa, a w szufladach - sztućce. Równie często jest umieszczany kredens w kuchni. Ułatwieniem są przesuwne fronty, których otwieranie nie zajmuje tak dużo miejsca jak w klasycznie otwieranych szafkach. Wygląd kredensu nie narzuca stylu wnętrzu. Nasz biały kredens odnajdzie się w aranżacjach w stylu skandynawskim, angielskim czy prowanslaskim.

 

Fronty szafki oraz witryny mają zamontowane wpuszczane uchwyty, ale istnieje możliwość dobrania innego uchwytu, podobnie jak do szuflad. Dodatkowo oferujemy korektę wymiarów, co pozwoli na dokładne dopasowanie mebla do wnętrza.

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl