loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
SZARY KREDENS VINTAGE ARIAN
SZARY KREDENS VINTAGE ARIAN
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:4354,00 PLN
  • Opis produktu

szary kredens

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 50 cm

Wysokość: 220 cm

Mebel jest dostarczany w dwóch częściach. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.


Klasyczny kredens w stylu prowansalskim, z charakterystyczną witryną ze szprosami. Mebel wyraźnie stylizowany, stworzony do wnętrz, które są urządzone w zdecydowanym stylu.


Czym wyróżnia się kredens prowansalski Arian na tle jego nowoczesnych projektów, to podział bryły na trzy strefy. W górnej części znajduje się witryna z klasycznymi szprosami. Choć szprosy zmniejszają widoczność zawartości witryny, same w sobie są wystarczająco dekoracyjne. Trzy szuflady, z zamontowanymi uchwytami muszlowymi, mają zamontowane prowadnice na pełen wysuw, co pozwoli ich długą żywotność, bez ryzyka zacinania się.

 

W dolnej części szarego kredensu znajduje się typowa strefa przechowywania. Trzy szafki z regulowanymi półkami, zamykane na kluczyk (podobnie jak witryna), mają zamontowane nowoczesne zawisy z cichym domykiem – koniec z trzaskającymi drzwiczkami.

 

Prowansalski styl kredensu jest widoczny nie tylko w tradycyjnej witrynie, ale również w wysokim, frezowanym cokole, oraz dolnym, podcinanym na kształt nóżek.

 

Mebel jest modyfikowalny wymiarami, jak i wykończeniem frontów. Istnieje możliwość zmiany uchwytów do drzwiczek, szuflad, rodzaju frezowania na frontach, jak i koloru mebla, aby uzyskać np. biały kredens w stylu prowansalskim.

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl