loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KONSOLA LANDIN
KONSOLA LANDIN
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:807,00 PLN
  • Opis produktu

konsola w stylu skandynawskim

Specyfikacja techniczna:

szerokość: 45 cm

głębokość: 45 cm

wysokość: 60 cm

Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.

 


Śliczna szara konsola w stylu skandynawskim. Budowa charakterystyczna dla mebli w stylu skandynawskim z charakterystycznym motywem krzyżaków. Konsola jest niewysoka (60 cm), ale o wąskiej, strzelistej budowie, w kształcie sześcianu. Poza górnym blatem, konsola skandynawska ma dwie dodatkowe półki. Środkowa jest otwarta z czterech stron, natomiast najniższa z dwóch stron ma ścianki w formie krzyżaków. Proste, cienkie nóżki, dodają lekkości bryle, podobnie jak ażurowe, krzyżakowe ściany.

Sam mebel jest wykorzystywany nie tylko jako konsola. Landin najczęściej wędruje po całym domu, zamieniając się w skandynawski stolik nocny, małą półkę do przedpokoju czy mały stolik kawowy.


Konsola może mieć zmienione wymiary. Dzięki modyfikacji szerokości mebla, można powstać długa konsola do salonu. Oryginalnie jest szara, ale można wybrać nowy odcień, korzystając z całej palety RAL.

 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl