loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KONSOLA DREWNIANA JULIANNA
KONSOLA DREWNIANA JULIANNA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:1590,00 PLN
  • Opis produktu

konsola do salonu

Specyfikacja techniczna:

MEBEL DOSTĘPNY W 3 WYMIARACH:

1. RTV MAŁA - CENA 1650,00 ZŁ

Szerokość: 160 cm
Wysokość: 60 cm
Głębokość: 50 cm

2. RTV ŚREDNIA - CENA 1590,00 ZŁ

Szerokość: 180 cm
Wysokość: 60 cm
Głębokość: 50 cm

3. RTV DUŻA - CENA 1840,00 ZŁ

Szerokość: 200 cm
Wysokość: 60 cm
Głębokość: 50 cm

Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.
Bardzo długa konsola do salonu, do dużych, stylowych wnętrz. Mebel wyróżnia uporządkowany, harmonijny projekt oraz uniwersalność stylu. Konsola Julianna odnajdzie się zarówno w stylu prowansalskim, jak i skandynawskim, z motywami z naturalnego drewna.


Lity blat dębowy ociepla konsolę, a możliwość wybrania koloru wybarwienia blatu pozwala na duże możliwości aranżacyjne. Blat wykonany z drewna dębowego klejonego metodą mikrowczep - za dodatkową dopłatą możliwośc wyboru blatu z długich listew. 


Konsola mieści w sobie trzy duże szuflady, otwierane przy pomocy klasycznego uchwytu. Jedna z zewnętrzych szuflad jest otwierana od góry -  jest wykorzystywana do sprzętu rtv. Szeroka półka daje duże pole do popisu. W zależności od pomysłu na konsolę, na półce mogą się znaleźć elementy dekoracyjne, książki, ulubione płyty, konsola do gier, akcesoria do sprzętu RTV.


Stylowość konsoli dodają szerokie nóżki, lekko podcinane od dołu. A w mniej więcej połowie ich wysokości, nóżki są wyraźnie zwężone, z delikatnym frezem na obrzeżach.


Mimo tradycyjnego charakteru konsoli do salonu, użytkowanie konsoli jest wygodnie: zostały zamontowane w szufladach nowoczesne prowadnice na pełen wysuw.


Długa konsola do salonu jest dostępna w trzech rozmiarach, aż do 200 cm szerokości. Dodatkowo oferujemy modyfikację gabarytów, rodzaju blatu oraz koloru mebla (oryginalnie konsola jest w korze ecru).Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353fot. Meblarnia.com.pl