loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BUFET KOMODA W STYLU PROWANSALSKIM
BUFET KOMODA W STYLU PROWANSALSKIM
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:3023,00 PLN
  • Opis produktu

bufet w stylu prowansalskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 160 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Organizacja bufetu w domu najczęściej ma miejsce w jadalni. Jeśli jednak brak w domu wydzielonego miejsca na organizację bufetu, samodzielnie stojący, pojemny mebel, sprawdzi się podczas towarzyskich wizyt.


Bufet-komoda w stylu prowansalskim łączy w sobie funkcję kredensu z komodą. Najwięcej miejsca zajmuje pojemna, jednoskrzydłowa szafka, w której mieści się 4 pojemne półki o regulowanej wysokości. Z prawej strony umieszczono 6 szuflad, z zamontowanymi prowadnicami na pełen wysuw, otwierane przy pomocy uchwytu muszlowego. Wąski, górny cokół, stanowi kontrast dla solidnego, szerokiego dolnego cokołu.


Rozmiary mebla zachęcają do eksperymentów z jego wykończeniem. Oryginalnie bufet komoda jest w kolorze grafitowym, ale jak każdy mebel z naszej oferty, jego kolor można zmienić, korzystając ze wzornika RAL. Zmianą podlegają również uchwyty frontów komód oraz szafy. Z modyfikacją można również pójść dalej, decydując się na górny cokół w naturalnym kolorze oraz dodatkowe frezowania frontów szuflad. Modyfikacje te pozwolą mebel w pełni dostosować stylem do wnętrza.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353


fot. Meblarnia.com.pl