loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KOMODA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 4SZ.
KOMODA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 4SZ.
KOMODA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 4SZ.
KOMODA W STYLU ANGIELSKIM MALIS 4SZ.
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2677,00 PLN
  • Opis produktu

komoda angielska

Specyfikacja techniczna:
szerokość: 100 cm
wysokość: 85 cm
głębokość: 50 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Ekskluzywna, piękna komoda w stylu angielskim. Klasyczny wygląd, z naturalnymi akcentami, które wprowadza lity blat dębowy.
Fronty szuflad mają delikatny, frezowany obrys na obrzeżach. Otwierane przy pomocy małej, srebrnej gałki, ujawniają nowoczesne rozwiązania w postaci prowadnic na pełen wysuw.


W angielską komodę wkomponowano cztery szuflady: dwie szerokie oraz dwie mniejsze.  Bryła jest osadzona na ozdobnie podcinanym cokole, przez co mebel jest optycznie odciążony.


Całość prezentuje się skromnie, ale elegancko. Komoda angielska jest nabywana z myślą o wstawieniu jej do salonu, sypiali lub pokoju dziecięcego. Dbałość o szczegóły oraz perfekcyjne wykończenie gwarantuje jej wieloletnią żywotność. Dodatkowo jej oszczędna stylistyka ułatwia jej aranżację zarówno w stylu angielskim, prowansalskim, jak i minimalistycznym – skandynawskim.


Aby mebel pasował do wnętrza, dajemy możliwość korekty wymiarów komody, zamiany uchwytów, a nawet wyboru innego koloru z palety RAL.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353fot. Meblarnia.com.pl