loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony
BIAŁA KOMODA W STYLU SCANDI  LILI
BIAŁA KOMODA W STYLU SCANDI LILI
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2070,00 PLN
  • Opis produktu

komoda biała do salonu

Specyfikacja techniczna:
szerokość: 150 cm
wysokość: 100 cm
głębokość: 39 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.Piękna biała komoda w stylu skandynawskim, o dużej funkcjonalności. Mebel jest podzielony na kilka stref, co pozwala swobodnie zmieniać jego przeznaczenie.


Pierwszym elementem przykuwającym uwagę są skrajnie położone przeszklone fronty. Szprosy są ułożone w kształcie krzyżaka, motywu często spotykanego w meblach w stylu skandynawskim, np. w oparciach krzeseł. Wewnątrz witryn zostały zamontowane dwie szklane półki. W centralnej części komody jest szafka w regulowaną półką. Fronty szafek mają delikatne, podłużne frezowania, imitujące deski. W górnej części znajdują się dwie szerokie szuflady, o gładkich frontach.


Blat komody jest gładki, biały. Podcinany, dolny cokół, dodaje lekkości meblu.


Najczęściej nasza biała komoda jest wstawiana do salonu. Poza miejscem przechowywania i ekspozycji, pełni również funkcję barku. Kolejnym miejscem jest jadalnia lub kącik kawowy. W witrynach są eksponowane filiżanki, a w szafkach przechowywana zastawa. Skandynawska komoda znalazła się również w salonie łazienkowym, w którym pełniła funkcję schowka na ręczniki i kosmetyki.


Komoda, jak każdy mebel w naszej ofercie, jest modyfikowalny wymiarami. Zmianami mogą również objąć uchwyty, a nawet kolor komody. Dajemy możliwość korekty wyglądu i wymiarów komody, aby mebel idealnie pasował do wnętrza.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353fot. Meblarnia.com.pl