loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM EMMA 2W.
KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM EMMA 2W.
KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM EMMA 2W.
KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM EMMA 2W.
KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM EMMA 2W.
KOMODA W STYLU SKANDYNAWSKIM EMMA 2W.
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:2408,00 PLN
  • Opis produktu

komoda w stylu skandynawskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 100 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
Ciekawa wariacja na temat mebli w stylu skandynawskim. Podczas gdy większość mebli w tym stylu jest prosta w budowie, w całości biała, Emma przypomina o tym, że w stylu skandynawskim jest również obecny kolor naturalnego drewna.


Nasza komoda w stylu skandynawskim ma naturalny, dębowy blat, który był spotykany w tradycyjnych, wiejskich domach, również w Skandynawii. Bryła mebla jest urozmaicona: znalazło się w niej miejsce zarówno na szafki jak i szuflady. Najwięcej miejsca zajmuje dwuskrzydłowa szafka, z regulowaną półką, otwierana przy pomocy klasycznych, porcelanowych uchwytów. Z prawej strony umieszczono ciąg głębokich szuflad. W górnej części znajdują się trzy płytsze szuflady. Gałki szuflad nawiązują porcelanowym wypełnieniem do uchwytów szafek.


Pomimo stylu nawiązującego do przeszłości, biała komoda ma zamontowane nowoczesne prowadnice oraz zawiasy. W szafkach są zawiasy z cichym domykiem, a w szufladach prowadnice na pełen wysuw.


Komoda w stylu skandynawskim Emma odnajdzie się w pomieszczeniu w każdym stylu. Dobrze wygląda w przedpokoju, nad którą jest zawieszone lustro. W salonie komoda pełni funkcję szafki pod telewizor lub podręcznego barku. Ciekawie prezentuje się w jadalni – obecność szafki i szuflad ułatwia przechowywanie podręcznej zastawy i sztućców.


Jak każdy mebel, Emma to komoda na wymiar: modyfikacji podlegają zarówno wymiary, uchwyty, jak i kolor. Oryginalnie mebel jest dostępny w kolorze białym, szarym i ecru, ale w praktyce możemy wybrać każdy kolor z palety RAL.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353fot. Meblarnia.com.pl