loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
PROWANSALSKA KOMODA DO SYPIALNI POLINA
PROWANSALSKA KOMODA DO SYPIALNI POLINA
PROWANSALSKA KOMODA DO SYPIALNI POLINA
PROWANSALSKA KOMODA DO SYPIALNI POLINA
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:2844,00 PLN
  • Opis produktu

prowansalska komoda do sypialni

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 150 cm
Wysokość: 100 cm
Głębokość: 50 cm
Mebel jest dostarczany w całości, nie wymaga dodatkowego składania.
W ofercie Meblarni szerokie komody z szufladami cieszą się dużą popularnością. Polina to ukłon w stronę klientów, dla których obiektem marzeń jest szeroka komoda w stylu prowansalskim. Mebel jest długi, 150 cm, z możliwością zwiększenia jego gabarytów (wysokość, szerokość, długość). Fronty komody są głęboko frezowane - tworzą wyraźne, szerokie obramowanie wokół muszlowych, ciemnych uchwytów. Szuflady mają zamontowane solidne prowadnice na pełen wysuw.


Dzięki odmiennemu rozłożeniu pierwszego rzędu szuflad, przód komody ma urozmaicony wygląd. Szuflady w dolnym rzędzie są głębokie i pojemne.


Bryła komody jest osadzona na niskim cokole - istnieje możliwość jego podniesienia. Blat komody jest z lity, dębowy - jego wybarwienie jest do ustalenia.


Komoda prowansalska jest najczęściej wstawiania do sypialni, z uwagi na swoje szuflady. Widywana jest również w salonie oraz łazience, gdzie służy do przechowywania ręczników.


Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353


fot. Meblarnia.com.pl