loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Konsola stylowa
Konsola stylowa
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Model: Scandi

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:1999,00 PLN
  • Opis produktu

Konsola stylowa

Specyfikacja techniczna:

Szerokość: 150 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 80 cm

Konsola dostarczana jest w całości, nie wymaga dodatkowego składania. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.

 


Scandi, długa konsola do przedpokoju, ma charakterystyczne, rozstawione nóżki, które dla osób lubiących meble w stylu skandynawskim są wręcz obowiązkowe.


Nasza konsola na wysokich nóżkach ma optycznie lekką bryłę. Blat konsoli jest dębowy, wybarwiony wg wyboru klienta. Od frontu widoczne są trzy szufladki, z delikatnym frezowaniem na ich obrzeżach: jedna szersza oraz dwie skrajne, mniejsze. Wysokie nóżki i ich lekkość są podkreślone ażurową półką.


Konstrukcja całego mebla wskazuje, że jest to konsola skandynawska. Najczęściej jest wstawiana konsola do przedpokoju. Równie częstym miejscem jest sypialna. Scandi to długa konsola, zatem dobrze będzie się prezentować w większych pomieszczeniach, bez towarzystwa innych mebli.


Dodatkową funkcją, poza prezentacją przedmiotów dekoracyjnych, jest wejście konsoli w rolę stolika barowego. Jej długi blat ułatwia serwowanie drinków i przekąsek.


Jako każdy mebel, i konsola Scandi podlega modyfikacjom. Zmiana może dotyczyć rodzaju blatu, jego wybarwienia, uchwytów szuflad, jak i koloru konsoli. Oryginalnie to biała konsola w stylu skandynawskim, jednak również popularny jest kolor szary oraz ecru.


 

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:

tel. 734 694 353

 

fot. Meblarnia.com.pl