loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
BIAŁE ŁÓŻKO DO SYPIALNI NORTH
BIAŁE ŁÓŻKO DO SYPIALNI NORTH
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2

KUP TERAZ!
Cena:1936,00 PLN
  • Opis produktu

North - białe łóżko do sypialni

Specyfikacja techniczna:
Szerokość wewnętrzna pod materac: 120, 140, 160, 180, 200 cm
Długość zewnętrzna pod materac: długość materaca + 12 cm
Szerokość zewnętrzna: szerokość materaca + 14 cm
Wysokość wezgłowia: 125 cm
Wysokość szczytu (przód): 70 cm
Wysokość boku: 36 cm
Mebel jest dostarczany w częściach, do samodzielnego montażu: dwa boki, przód, wezgłowie. Cena mebla nie obejmuje stelaża i materaca. Przy zakupie łóżka ze stelażem i materacem – transport gratis.Jeden z naszych ulubionych projektów to białe łóżko do sypialni w stylu skandynawskim North. Cechą charakterystyczną dla stylu skandynawskiego jest prostota, a nasz model idealnie w niego się wpisuje.

Wyróżniającym elementem mebla jest symetryczne frezowany szczyt i wezgłowia łóżka, co wyglądem imituje deski. Drugim ciekawym rozwiązaniem jest duża różnica w wysokości pomiędzy szczytem a wezgłowiem. Lubimy łóżko z wysokim zagłówkiem, gdyż ochrania ścianę przed ścieraniem, a ich wartość dekoracyjna jest o wiele większa. Zarówno szczyt łóżka, jak i wezgłowie są zwieńczone frezowanym cokołem. Jest on pokryty jednolitym, białym kolorem, ale możliwe jest również pozostawienie listwy w naturalnym kolorze.


Biała rama łóżka jest dostosowana szerokością do materaca. Największe rozmiary, jakie możemy zaproponować, to łóżko 200x220 cm. Jeśli łóżko  ma być mniejsze, możemy jego gabaryty zmodyfikować do takich rozmiarów, aby powstało białe łóżko do sypialni dla dziewczynki.


Nasze łóżko North w stylu skandynawskim ma proste, nieścinane nóżki. W ramach modyfikacji nóżki mogą ulec zmianie nie tylko w ich kształcie, ale również w wysokości, zgodnie z trendem, w którym rosnącą popularnością cieszy się białe łóżko na wysokich nogach.


Dajemy również możliwość ingerencji w formę frezowania szczytu i cokołu. Te elementy mogą pozostać gładkie lub na ich bokach może zostać stworzone obramowanie.


Standardowo oferujemy łóżko skandynawskie w kolorze białym. Można jednak wykonać łóżko w innym kolorze. W małżeńskiej sypialni często jest wstawianie szare łóżko, a nawet z innymi, kolorystycznymi akcentami, np. łóżko z czarnymi nóżkami.


Do łóżka oferujemy materace firmy Janpol, do obejrzenia na stronie:
www.janpol.pl

Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. meblarnia.com.pl