loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
KREDENS ALFREDO
KREDENS ALFREDO
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: 45 dni roboczych

Gwarancja: 2 lat

KUP TERAZ!
Cena:4199,00 PLN
  • Opis produktu

kredens w stylu skandynawskim

Specyfikacja techniczna:
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 210 cm
Mebel przesłany jest w 3 lub 6 częściach, dzięki czemu łatwiej wnieść mebel do mieszkania. Każda część mebla jest już zmontowana, nie trzeba jej już dodatkowo składać. Możliwość wykonania mebla na wymiar, z dodatkowymi modyfikacjami.Mebel standardowo dostępny w 3 rozmiarach do wyboru.

OPCJA I - CENA 4199,00 zł
WYMIARY:
Szerokość: 200 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 205 cm

OPCJA II - CENA - 4399,00 zł
WYMIARY:
Szerokość: 220 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 205 cm

OPCJA III - CENA - 4699,00 zł
WYMIARY:
Szerokość: 240 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 205 cm

Imponujący kredens w stylu skandynawskim, ujmujący zarówno gabarytami jak i swoim wyglądem. Oto mebel, który nie uznaje konkurencji i oczekuje skupienia uwagi tylko na sobie. Ten biały kredens nie wymaga wielu ozdób w jego towarzystwie. Wystarczy kilka naturalnych dodatków, aby stworzyć kompozycję, która zachwyci gości.


Mebel jest duży (200-240 cm szerokości), a jego konstrukcja urozmaicona, przez co kredens sam w sobie jest ozdobą. Warte zauważenia jest całkowicie zabudowany przód kredensu: brak w nim otwartych półek oraz witryny. W zamian otrzymujemy rzadko spotykane rozwiązanie: kredens z łamanymi drzwiczkami, które umieszczono pośrodku kredensu. Dwa skrzydła łamanych frontów skrywają półki, które mogą być atrakcyjnie wyeksponowane dla gości. Poza tym, otwarcie łamanych frontów zwiększa powierzchnię blatu, tworząc barek.


Po bokach łamanych drzwiczek umieszczono wąskie, wysokie szafki, z regulowaną półką.


W górnej części kredensu zastosowano oszczędne frezowania frontów oraz małe, klasyczne uchwyty meblowe w formie czarnej gałki.


Ciemny blat stanowi piękny kontrast pomiędzy górną i dolną częścią kredensu. W dolnej części zaplanowano szereg szuflad: dwa słupki węższych szuflad, a w centrum – duże, pojemne szuflady. W przeciwieństwie do górnej części, szuflady odznaczają się na tle gładkich frontów ciemnymi uchwytami muszlowymi.


W celu podniesienia komfortu użytkowania kredensu, w szufladach zamontowano prowadnice na pełen wysuw, a w szafkach zawiasy z cichym domykiem.


Aby podnieść dekoracyjność środkowej półki, skrytą za łamanymi drzwiczkami, oferujemy pokrycie kontrastowym kolorem tylnej ścianki (np. w kolorze czarnym lub granatowym), zamontowanie fornirowanej sklejki lub drewnianych półek, które dodadzą ciepła aranżacji. Podobne rozwiązanie można zastosować na blat (zmiana koloru, wybór blatu dębowego).


Dodatkowo proponujemy wybór nowych uchwytów meblowych oraz modyfikację kredensu w zakresie jego wymiarów, kolory oraz rozłożenia półek, szuflad.Życzenia dotyczące modyfikacji mebla należy zamieścić w uwagach do zamówienia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy pomocą:
tel. 734 694 353

fot. Meblarnia.com.pl