loadingimg

Wczytuję dane...
STWÓRZ DLA SIEBIE MEBLE NA MIARĘ WŁASNYCH POTRZEB!

PUŚĆ WODZĘ FANTAZJI!

STWÓRZ DLA SIEBIE MEBLE NA MIARĘ WŁASNYCH POTRZEB!

Nasz dom to Nasze małe królestwo. Staramy się, zatem zrobić wszystko, aby był jak najbardziej przyjazny, ciepły i przytulny. Sięgamy po różne materiały, łączymy różne rodzaje drewna, tkanin i faktur w poszukiwaniu idealnego złotego środka. Oczywiście każdy, kto chodź raz zmierzył się z urządzaniem swojego m3 wie, że poza czystą przyjemnością - aranżacja wnętrz to również ciężka praca. Niejednokrotnie okazuje się być ponad Nasze możliwości czasowe czy organizacyjne. Szukamy wówczas rozwiązań, które pozwolą nam w sprawny i bezproblemowy sposób przebrnąć przez żmudne poszukiwanie mebli czy wybór dodatków. Większość z Nas decyduje się na najbardziej popularny i najprostszy sposób – korzysta z usług projektanta. Coraz częściej jednak wyrażamy opinie, iż wnętrze rodem z katalogu nie jest szczytem naszych marzeń. Jak zatem stanąć na wysokości zadania i zostać królem w swoim domu? Gdzie szukać i w jaki sposób dobierać meble, aby spełniały wszystkie nasze oczekiwania?


Żyjemy w czasach, gdzie indywidualizm i kreatywność zdecydowanie są kluczem do sukcesu. Bezmyślne kopiowanie czy podążanie za sztywno wyznaczonymi trendami jest passe. Liczy się świeże spojrzenie i ciekawy pomysł. Zasada ta ma również przełożenie na aranżację wnętrz. Dlatego wiele firm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i wprowadza do oferty meble na wymiar. Kiedy jednak próbujemy zmienić to czy owo, okazuje się, że rozwiązania, które mamy do wyboru wcale nie pozwalają Nam użyć swojej wyobraźni a jedyne, na co możemy liczyć to zmiana o kila cm w jedną lub drugą stronę?


Co zrobić w sytuacji, kiedy np. wymarzyliśmy sobie piękne i wyjątkowe meble na wymiar, ale oferowane na rynku gotowe produkty nijak mają się do Naszych wizji i potrzeb? Jak zmienić np. biały drewniany stół w nietuzinkowy unikatowy mebel, który stanie się ozdobą Naszej kuchni czy jadalni? Sklep meblarnia.com.pl producent stylowych mebli oferuje niemalże nieograniczone możliwości w tym zakresie. W Naszym sklepie znajdziecie meble w wielu różnych stylach: meble francuskie prowansalskie, meble w stylu skandynawskim, meble w stylu angielskim, mebel nowoczesne czy w stylu vintage. Każdy mebel możecie dowolnie skomponować. Możecie zmienić wymiary, układ mebla dobrać dowolny kolor i uchwyty.  Nasz projektant przygotuje dla Was indywidualne projekty oraz doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości.


Podsumowując w sklepie meblarnia.com.pl możecie:

·         wybrać dowolny mebel,

·         poprosić o dostosowanie go do Waszych indywidualnych potrzeb,

·         nasz projektant przygotuje dla Was bezpłatne rysunki i propozycje mebli,

·         możecie dobrać dowolne kolory na podstawie otrzymanych próbek,

·         mebel możecie wykończyć dowolnymi, oryginalnymi uchwytami, które wybierzecie spośród ogromnej oferty.

Niewiarygodne? A jednak prawdziwe! Z nami spełnicie swoje marzenia i urządzicie swoje królestwa! 

  

   


Data dodania: 2017-05-11 10:52:28