loadingimg

Wczytuję dane...
STWÓRZ DLA SIEBIE MEBLE NA MIARĘ WŁASNYCH POTRZEB!
STWÓRZ DLA SIEBIE MEBLE NA MIARĘ WŁASNYCH POTRZEB!

Meble na zamówienie - czyli spełniamy marzenia

Nasz dom to nasze małe królestwo. Staramy się, zatem zrobić wszystko, aby był jak najbardziej przyjazny, ciepły i przytulny. Sięgamy po różne materiały, łączymy różne rodzaje drewna, tkanin i faktur w poszukiwaniu idealnego złotego środka. Oczywiście każdy, kto chodź raz zmierzył się z urządzaniem swojego domu wie, że poza czystą przyjemnością aranżacja wnętrz to również ciężka praca. Niejednokrotnie okazuje się być ponad nasze możliwości czasowe czy organizacyjne. Szukamy wówczas rozwiązań, które pozwolą nam w sprawny i bezproblemowy sposób przebrnąć przez żmudne poszukiwanie mebli czy wybór dodatków. Większość z nas decyduje się na najbardziej popularny i najprostszy sposób – korzysta z usług projektanta wnętrz. Można jednak pójść o krok dalej, zrezygnowac z gotowych mebli, dostępnych w popularnych salonach meblowych na rzecz indywidualnych projektów, w formie mebli na zamówienie. 

Projekt pomieszczenia z meblami na wymiar

Decyzja w postaci  zlecenia mebli wykonanych na zamówienie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż mamy pełną kontrolę nad wymiarami mebli. Bo nieczęsto się zdarza, że w trakcie aranżacji wnętrza zabranie 1-2 cm przestrzeni, aby wkomponować wybrany z katalogu mebel.  Wspópracując w projektantem mebli, takie sytuacje się nie zdarzają. Co więcej, możemy zrealizować swoje meblarskie marzenia, o ile pozwalają na to materiały.

Projekt mebla meblarnia.com.plProjekt szafy meblarnia.com.pl. Nasz doświadczony projektant przygotowuje projekt mebla zgodnie z wytycznymi klienta. Dzięki temu meble są doskonale dopasowane do wnętrza.

Co zrobić w sytuacji, kiedy np. wymarzyliśmy sobie piękne i wyjątkowe meble na wymiar, ale oferowane na rynku projekty nijak mają się do naszych wizji i potrzeb? Jak zmienić np. biały, drewniany stół w nietuzinkowy unikatowy mebel, kiedy spólpraca nie jest tak elastyczna, jak oczekujemy? Sklep meblarnia.com.pl producent stylowych mebli oferuje niemalże nieograniczone możliwości w tym zakresie. W naszym sklepie znajdziecie meble w wielu różnych stylach: meble francuskie prowansalskie, meble w stylu skandynawskim, meble w stylu angielskim, meble nowoczesne czy w stylu vintage. Każdy mebel możecie dowolnie skomponować. Możecie zmienić wymiary, układ mebla dobrać dowolny kolor i uchwyty. Nasz projektant przygotuje dla was indywidualne projekty, doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Projekt sekretarzyka meblarnia.com.plProjekt sekretarzyka przygotowany przez meblarnia.com.pl. W takiej wersji projekt widzi klient. Przy okazji zamówienia projekt można modyfikować, od wymiarów mebla po rozkład elementów, szafek, szuflad, półek. Często mebel w pierwotnym kształcie całkowicie zmienia swój wygląd.


Jakie możliwości daje współpraca z meblarnia.com.pl?

1. Można pójść prostą drogą i zdecydować się na wybór gotowych mebli, których oferta znajduje się w sklepie. Oferowane meble skandynawskie czy prowansalskie są naszymi autorskimi wyrobami, zaprojektowane przez naszego projektanta. Wyroby powstają w naszym zakładzie, przez wykwalifikowanych i przede wszystkim doświadczonych pracowników.  

2. W przypadku modyfikacji wybranego mebla (np. wymaga skrócenia), nasz projektant dostosowuje projekt mebla pod wskazówki klienta. Ingerencja w projekt może być niewielka, np. zmiana głębokości czy wysokości mebla, ale może również obejmowac rozkład szuflad czy witryn. W trakcie ustalania projektu można dobrać inny kolor blatu, uchwytów czy tkaniny. Pomagamy w wyborze dodatków poprzez przesłanie próbek.

3. Jeśli w ofercie gotowych projektów mebli nie znajduje się mebel, którego wygląd moża dostosować pod oczekiwania, projektant wykonuje projekt mebla dedykowany klientowi. Najczęściej zlecenia obejmują nietypowe meble pod względem wymiarów czy przeznaczenia. Można w trakcie współpracy posiłkować się zdjęciem mebla, którego wygląd lub bryła jest zbliżona do oczekiwanego, lub zdać się na doświadczenie naszego pracownika.  

4. Czas realizacji wykonania mebla na zamówienie jest uzależniony od stopnia skomplikowania projektu. 

  

   


Data dodania: 2017-05-11 10:52:28